Centrum Treningu i Rozwoju Psychologicznego
 Misja Oferta Aktualności Zespół Referencje Publikacje Kontakt

 

Aktualności - wpisy archiwalneDodano:11 czerwca: Zappraszamy do zapoznania się z artykułem w ramach akcji "dziecko też cżłowiek" nt. jednej z technik komunikacyjno wychowawczych - stawianie granic, wyrażanie oczekiwań:
PRZECZYTAJ! technika komunikacyjno wychowawcza


Dodano 4 czerwca: Jeśli chcecie Państwo otrzymywac informacje o planowanych wydarzeniach w "Centrum" proszę o przesłanie e-mail'a na adres: kontakt@ctirp.pl maila z informacją w temacie" "Chcę otrzymywac informacje o "Centrum drogą elektroniczną"


Dodano 4 czerwca: "Centrum" poszukuje partnerów do współpracy oraz współpracowników: psychologów, trenerów, pedagogów, terapeutów, resocjalizatorów, animatorów i osoby z pokrewnych zawodów do współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres: kontakt@ctirp.pl propozycji form współpracy z "Centrum" oraz CV i listu motywacyjnego z klauzulą "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z pózn. zm." Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.


Dodano: 4 czerwca: Zapraszamy do uczestnictwa w akcji portalu wellnessday.eu "dziecko też człowiek". Przeczytaj: Czy rozmawiac o dziecku w jego obecności
Dodano: 23 maja: Szanowni Państwo, Zwróciła się do nas z proœbą o pomoc mama Baroszka - dziecka niepełnosprawnego, wymagającego rehabilitacji. Mama prosi o pomoc na leczenie i rehabilitację syna. Przyjmie każdą pomoc: słodycze, art.żywnoœciowe, leki, zabawki, art.pielęgnacyjne. Jednoczesnie jedna z fundacji udostępniła subkonto z przeznaczeniem na wpłaty na leczenie i rehabilitację Bartoszka. Osobom chcącym i mogącym pomóc przekażemy otrzymane informacje i dane kontaktowe do Pani Eweliny, mamy Bartoszka na maila, za poœrednictwem maila: kontakt@ctirp.pl. Pozdrawiamy, zespół CTIRP.


Dodano: 15 maja: Z przyjenością informujemy iż CTIRP współuczestniczy w akcji kobiecego portalu Wellnessday.eu "Dziecko też człowiek", nad którą Patronat Honorowy objął Rzecznik Praw Dziecka. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność wychowania dziecka poprzez szacunek do niego i uznawanie odrębnej tożsamoœci dziecka. W akcji wystąpi wielu ekspertów, którzy będą dzielić się z czytelnikami cennymi wskazówkami, wiedzą, doświadczeniem. Przeczytaj:

Jak budowac w dziecku poczuce własnej wartości

Była sobie bajka, czyli kraina bajek i baśni

Dodano: 2 lutego 2012r.
"Centrum" serdecznie zaprasza ciekawe życia kobiety i mężczyzn zainteresowanych przeżyciem przygody życia do "Exploring Nepal Treks & Adventures" niesamowitego miejsca stworzonego przez zaprzyjaznioną z nami charyzmatyczną Magdę i jej męża Sujana

ZOBACZ WIĘCEJ


Dodano: 2 lutego 2012r.
Informujemy, iż kończy się akcja zaprzyjaznionego z Centrum Treningu i Rozwoju Psychologcznego portalu WELLNESSDAY, pt.: MOJE CIAŁO TO JA pod patronatem: babyshower, LadyComp, owulacja.pl, bielenda, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne: Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na problem braku akceptacji własnego ciała przez kobiety i wspomóc Panie w pokochaniu własnych kształtów takimi, jakie są. Przedstawiciele CTiRP psycholog i trener właściciel CTiRP Aleksandra Szygendowska oraz psycholog i stylista Dorota Wojciechowska aktywnie włączyli się do akcji. cyt. z komunikatu welnessady dla mediów dotyczącego akcji:
"W akcji wystąpiło wiele wspaniałych ekspertów, m.in. psycholog Aleksandra Szygendowska mówiła o zródłach braku akceptacji swojego ciała, Dorota Wojciechowska, psycholog oraz specjalista ds. wizażu i stylizacji, opowiadała o roli dopasowanego stroju i do figury, i do charakteru, Mateusz Grygiel - psycholog i psychoterapeuta wyjaśniał związek ciała z emocjami, a Aleksandra Demiańczyk, biolog i ekspert ds. płodności dystrybutora komputerów cyklu Lady-Comp przeprowadziła czytelniczki przez zmiany jakie zachodzą w ciele na skutek cyklu miesięcznego oraz niezwykłego okresu ciąży. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wywiad z Katarzyną Chustecką, właścicielką szkoły jogi i medytacji Equanimus publikowany w trzech częściach, w których Pani Katarzyna opowiadała o mądrości kobiecego ciała, porównując kobiecy cykl do czterech pór roku. Swoim udziałem zaszczyciła akcję także znana i ceniona ginekolog, doktor Preeti Agrawal.

ZOBACZ WIĘCEJ
Dodano: 1 listopada 2011r.

Z przyjemnością informujemy, iż Centrum włączyło się do akcji
MOJE CIAŁO TO JA propagowanej na portalu WELLNESSDAY pod patronatem: babyshower, LadyComp, owulacja.pl, bielenda, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne: Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem braku akceptacji własnego ciała przez kobiety i wspomóc Panie w pokochaniu własnych kształtów takimi, jakie są.

więcej o akcji
Aleksandra Szygendowska - psycholog


      Kontakt:
      tel.:  694 499 377
      e-mail: kontakt@ctirp.pl

      WarszawaCopyright ©2011 Wszelkie prawa zastrzeżone.